• 09128595912

درباره ما

گروه مجرب ایمنی HSEIRAN

گروه بین المللی فردوس سحر با برند ( HSE IRAN ) در سال 1377، با 100 هزار تومان سرمایه و توسط جمعی دو نفره کار خود را آغاز کرد. امروزه ( HSE IRAN ) شناخته شده ترین شرکت استقرار دهنده ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بخش خصوصی است؛ این شرکت مسلط بر استقرار ایمنی ، بهداشت و محیط زیست با حداقل هزینه در كسب و كارهای بزرگ ، متوسط و كوچك است.
گروه بین المللی فردوس سحر با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی دانش و اطلاعات ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد . 18 سال تجربه‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع استقرار ایمنی ، بهداشت و محیط زیست با مدیریت یکپارچه و ارزش محور، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.


سرمایه انسانی نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان است. آنچه ( HSE IRAN ) را در اوج نشانده ، نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای پروژه ها، در محیطی دانش ‌محور و دوستانه ، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان میباشد.


مسئولیتهای اجتماعی ( HSE IRAN ) گروهی بزرگ و تأثیرگذار در فضای استقرار ایمنی ، بهداشت و محیط زیست ایران است. باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است مسئولیم از این رو ما اعضای این خانواده همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.


ارزش ها برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما HSEIRAN ، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل مان هدایتگر ماست.
  • دفتر ایران : تهران - اشرفی اصفهانی - باهنر - پلاک 6
  • 09128595912
  • Netherlands office : Energiestraat 28 - 1411 at.Amsterdam --Naarden
  • +31 (020) 8938429
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

برخی خدمات

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا